Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş temelleri 1974 yılında atılan ve otomotiv sektöründe faaliyete başlayan firmamız, iş alanını genişletip 2017 yılında kompozit sektöründe de CEYLAN KOMPOZİT adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır. Vizyonu gereği firmamız kaynaklarını, sürekli nitelikli insan gücü ve ilgili makine parkurlarına yatırım yapmakta olup ticari faaliyetlerini ise 20.000 m2'si kapalı üretim alanında gerçekleştirmektedir.

CEYLAN KOMPOZİT

Firmamız, tüketicilerin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmak amacı ile çevreyle dost, farklı endüstriyel veya hizmet uygulamalarında kullanılan kompozit yapıda ürünler imal etmektedir. Bu bağlamda, CTP kompozit ızgara, CTP kompozit profil, kara yolları CTP yol kenar dikmesi, CTP kar siperi ana ürün gruplarımız olup proje bazlı çalışmalarda ürünlerin montaj aşamalarında da hizmet verilmektedir.

CEYLAN KOMPOZİT

Misyon olarak hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda müşterilerinin taleplerini karşılamak ve fiyat unsurunun dışında farklılaşarak rekabet edebilmek amacıyla “üretim ve hizmette en kaliteli olmayı" hedeflemekte, müşteri odaklı yönetim anlayışı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp